Tepebaşı İlçe Yönetimi onaylanmadı Tepebaşı İlçe Yönetimi onaylanmadı

 Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur TEPE, CHP Seyitgazi ilçe Başkanlığı Binasında CHP Eskişehir Milletvekili İbrahim Arslan, CHP Eskişehir İl yönetimi, CHP Seyitgazi İlçe yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları ve Vatandaşların katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda görev süresince yapmış olduğu hizmetlerden ve bundan sonra ki çalışmalarını da anlatarak 31 Mart 2024' de yapılacak olan yerel seçimlerde Seyitgazi Belediye Başkan Aday Adayı olacağını açıkladı.

Toplantıda konuşan Başkan Uğur Tepe: "Öncelikle 2019 yılında yapılan seçimde; oy veren ya da vermeyen, bizlere inanan, güvenen ve bizleri bu makama layık gören tüm hemşehrilerime teşekkür ederim. Göreve geldiğimiz günden bu yana hiçbir vatandaşımızın siyasi kimliğine bakmadan, herkese eşit hizmet anlayışıyla birçok hizmeti ilçemize kazandırdık. Ama her şeyden önemlisi şeffaf belediyecilik ilkesini benimseyerek; her kuruşun hesabını verecek şekilde çalıştık.

Bundan sonra da bize inanan, bize güvenen herkesle beraber bundan önce yapmış olduğumuz hizmetlerin ışığında, ilçemizi daha iyi yerlere getireceğimize buradan söz veriyorum. Bu sebeple ilk olarak Seyitgazi belediye Başkan Aday Adaylığımı siz değerli vatandaşlarımızın önünde açıklıyorum. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim" dedi.