“İyi bilir bizi; Ömrümüzü tükettiğimiz deplasman yolları, ES ES nameleriyle çınlattığımız stadlar, üstünde zıpladığımız koltuklar.

Eskişehirspor altıda altı yaptı Eskişehirspor altıda altı yaptı

Dışarıda bir tanemizi bile bırakmamak için kırdığımız kapılar.

Sadece kapılar değil "gitme" diye arkamızdan ağlarken! kırdığımız kalpler iyi bilir!

Sadece Süperlig değil, 1. 2. 3. liglerde çok iyi bilir bizi.

Yolunu kaybettiğimiz kasabalar, nüfusundan fazla gittiğimiz ilçeler! Karlar, kışlar, yağmurlar, çamurlar, iyi bilir bizi Sevdamıza koşmamızı engelleyemediklerinden! Sırf bu yüzden daha fazla yağmıştır karlar yağmurlar..

Kısacası bu kocaman ülke ve onun 81 şehri iyi bilir bizi..

Bazıları sever, bazıları nefret eder, Bazıları da kıskanır. Fakat hepsi iyi bilir ki! Bizler vefalı taraftarızdır. İşler kötü gittiğinde kaçanlardan değilizdir. Hasta yarini yarı yolda bırakacaklardan hiç değil.!!

Bizler Eskişehirsporumuzu hiçbir şartta yalnız bırakmadık ve bırakmamaya devam ediyoruz. Bu bağlamda kulübümüze herkesin sırt döndüğü ancak taraftar olarak verdiğimiz mücadele sonucu açtığımız transferin ardından şehrimize destek çağrımızı yinelerken milyonluk iş adamlarının korktuğu, odaların geri durduğu, belediyelerin çeşitli bahanelerle destek olmadığı kulübümüzde şehrimize karşı bir kıvılcım başlatıyor ve daha önce yapılmamış bir duruş göstererek kulübümüzün forma kol sponsorluğuna 250 Bin TL karşılığında sponsor olmuş ve ücretini de kulübümüze iletmiş bulunmaktayız. Tüm şehrimize böyle bir duruş göstererek bizlere destek olan Eskişehirspor sevdalısı değerli büyüğümüz Diş hekimi Erkan Yücel abimize teşekkür ederken, bu desteği Tüm şehrimizin, tüm işadamlarımızın, oda başkanlarımızın, belediye başkanlarımızın bu desteği daha da arttırarak devam ettirmesini diliyoruz. Unutulmasın ki Sen Ben Yok Eskişehirspor Var.!

Adı kısa anlamı uzun; NEFER.!”