Eskişehir Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası, 25 Şubat 2024 tarihinde düzenlediği “Anestezi, Analjezi ve Reanimasyon & Uygulamalı Abdominal Ultrasonografi” eğitimi büyük ilgi gördü. Eğitim, Prof. Dr. Cengiz Ceylan ve Dr. Feyyaz Kaya’nın sunumlarıyla gerçekleştirildi. Eğitime İl içinden ve dışından 40 veteriner hekim katıldı.

Eskişehir Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sarı yapmış olduğu açıklamada ‘’Eğitimde katkı sunan Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne, Yönetim Kurulu üyelerine ve Veteriner Hekim Emrah Çelen’e teşekkür ederim, önemli bir eğitim ve paylaşım platformu olan EBVHO AKADEMİ’ nin gelecek aylarda yapacağı eğitim programlarıyla mesleğe ve meslektaşlara katkı sunmaya devam edeceğiz. Biz Eskişehir Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimler Odası olarak mesleki gelişim ve birlikteliğin sürekliliğine inanıyoruz ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütüyoruz.’’ dedi.

Belediyenin temizlik işçisi maaşıyla beş öğrenciye burs veriyor Belediyenin temizlik işçisi maaşıyla beş öğrenciye burs veriyor

Eğitim Programı katılım belgelerinin takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile tamamlandı.

Editör: Mustafa YILDIRIM