Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Hasan Yoldaş ve Eskişehir PTT Başmüdürü Tufan Üner Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Eskişehir Şube Başkanı Hakan Duman, Şube Yönetimi ve Dernek üyeleri ile “Kahvaltı Programı ve İstişare Toplantısı” nda bir araya geldi.

Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Hasan Yoldaş ve Eskişehir PTT Başmüdürü Tufan Üner “MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman, Yönetimini ve üyelerini ziyaret ederek “Kahvaltı Programı ve İstişare Toplantısı” nda iş insanlarımızla bir araya geldik. Dernek üyelerine bilgilendirmelerde bulunduk, sorunlarına yardımcı olmaya çalıştık, çözüm önerilerimizi konuştuk, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Gösterdikleri misafirperverliği için MÜSİAD Eskişehir Şubesinin Değerli  Başkanı  Duman ve Yönetimine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum”  dedi.

MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman, “Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Hasan Yoldaş ve Eskişehir PTT Başmüdürü Tufan Üner’ in derneğimizi ziyaretine memnun olduk. Yoldaş ve Üner’ in başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı memnun olduklarını ve devamını diledi. Bu nazik ziyaretinden ve üyelerimize yaptıkları bilgilendirmelerinden dolayı Yoldaş ve Üner’ e  teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Ayrıca “Kahvaltı Programı ve İstişare Toplantısı" na katılımlarından dolayı, MÜSİAD Eskişehir Şubesi Kurucu Başkanı Harun Çetintürk’ e, MÜSİAD Eskişehir Şubesi önceki dönem şube Başkanı Ayhan Arslan’ a ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (OGÜ) bir önceki dönem Rektörü onur üyemiz Prof. Dr. Hasan Gönen’ e teşekkür ederim. “ dedi