Ak Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesini ziyaret etti. Çalışkan’ nın Derneği ziyaretinde MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Ak Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan  “MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek iş insanlarımızla bir araya geldik. Ekonomi çarkının en önemli dişlilerinden biri olan sanayii kuruluşlarının taleplerine dair notlarımızı aldık, çözüm önerilerimizi ilettik. Şehrimizin gündemi ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Gösterdikleri misafirperverliği için MÜSİAD Eskişehir Şubesinin Değerli  Başkanı  Duman ve Yönetimine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum”  dedi.

MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman, “Ak Parti Eskişehir İl Başkanı ve aynı zamanda Değerli üyemiz de olan Av. Zihni Çalışkan ve Yönetim Kurulu üyelerinin derneğimizi ziyaretinde şehrimiz ile ilgili istişarelerde bulunduk, karşılıklı fikir alışverişi yaptık. Eskişehir için birlik ve beraberlik çatısı altında yapılması gereken konuları konuştuk. Bu nazik ziyaretinden ve bilgilendirmelerinden dolayı Ak Parti Eskişehir İl Başkanı Çalışkan ve Yönetimine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi