Yunus Emre Devlet hastanesinde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanı Betül Sevinç kendi kliniğini açtı.

  Sedece Eskişehir değil,  çevre il ve ilçelerdeki hastalara daha iyi hizmet vermek istediğini dile getiren Uzm. Dr. Betül Sevinç, “Hastalarıma layık oldukları zamanı ve hizmeti verebilmek için kendi kliniğimi kurdum. Kliniğimde kas iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve ameliyatsız tedavileri ile ilgileniyorum. Ultrasonografiyi hastalıkların teşhis ve tedavisinde hedef alana enjeksiyon yaparken doğruluğu arttırmak için yönlendirici olarak kullanıyorum. Tedavi yöntemlerinden bazıları; nöral terapi, manuel tıp uygulamaları, ozon tedavisi, PRP uygulamaları, mezoterepi, akupunktur, damar içi uygulamalar ve botulium toksini enjeksiyonları”    Doktor Betül Sevinç, ulaşımı kolay şehir merkezinde olan kliniğinde hastalarına en iyi hizmeti vermek istiyor.

Beslenme uzmanından hamile kalmak isteyenlere önemli tavsiyeler Beslenme uzmanından hamile kalmak isteyenlere önemli tavsiyeler

Detaylı bilgi almak isteyen için klinik adresi Hoşnudiye mahallesinde 746.Sokak No:13 kat:5 daire:58 dir.   Haftaiçi ve cumartesi günleri 11:00-19:00 saatleri arasında (0551 0518122) numaralı telefonu arayarak bilgi alınabilir.