Odunpazarı’nda TÜM BEL SEN ile toplu iş sözleşmesi imzalandı Odunpazarı’nda TÜM BEL SEN ile toplu iş sözleşmesi imzalandı

2023 yılı Faaliyet raporunun gündeme alındığı mecliste Ak Parti grubunun herhangi bir itiraz belirtmemesi üzerine faaliyet raporu oy birliği ile meclisten geçti. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, "Cumhuriyet halk Partili Yılmaz Büyükerşen öncülüğünde büyükşehir emekçileri ve bürokratlarının çalışmalarını ortaya koyan bir rapor. Olumlu oy vereceğimizi peşin peşin belirtmek isteriz. Belediyemizin bütün faaliyetleri seçim sürecinde tartışıldı Eskişehir halkının yüzde 50'sinden fazlası olumlu oy kullandı. Biz bu faaliyeti gerçekleştiren bütün çalışanlara, geçmiş dönem meclis üyelerimize ve Yılmaz Büyükerşen'e teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi.

"Güzel bir başlangıç oldu"

Faaliyet raporunun oy birliği ile meclisten geçmesine yönelik konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, "Her iki gruba da teşekkür ediyorum. Geçmiş dönem başkanlık yapan Yılmaz Büyükerşen hocamıza, performans göstergelerinin yüzde 80 üzerinde gerçekleşmesinde emeği olan meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu siyasi nezaket hepimiz için güzel bir başlangıç oldu." şeklinde konuştu.

Editör: Mustafa YILDIRIM