Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası her konserini kapalı gişe oynamaya alışkın, bilet temin etmekte hızlı davranmayan vatandaş, bilet bulmakta zorluk çekiyor bu da bilinen bir durum. Görenler tarafından şaşkınlık yaratan bir başka durum ise Senforock konserleri öncesi şehirde oluşan bilet kuyruğu oluyor.

     Senfoni Orkestrası, değerli şef Musa Göçmen yönetiminde, Anadolu rock müziği ile Senfonik müziği harmanladığı Senforock konserlerini geçtiğimiz yıllarda da birçok kez izleyici ile buluşturmuştu.

     Programa her alındığında seyircilerin yoğun talebi ile ek gösterimlerin yapılmasına maruz kalan, bilet satışa çıktığı anda şehirde uzun kuyrukların oluşmasına neden olan, izleyenlerin anlata anlata bitiremediği, izleyemeyenlerin tekrar yapılması için baskı yaptığı efsane konser bu sene de gördüğü ilgi ile orkestra yönetimini ek konser yapmaya mecbur bıraktı.

ETOS şiir yarışması ödülleri sahiplerini buldu ETOS şiir yarışması ödülleri sahiplerini buldu

     15 Mart Cuma günü peş peşe iki ayrı konser programa alındı ve yine bilet almak için uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar, bilenleri gülümsetirken, bilmeyenlerde şaşkınlık yarattı. 

Editör: Mustafa YILDIRIM