Tepebaşı’nı ziyaret eden Kocaelili misafirler, Başkan Ataç ile de bir araya geldi. İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, Kocaeli Kırım Türkleri Derneği eski Başkanı Suavi Oktay, Kocaeli Sekalılar Dernek Başkanı Münir Savaşoğlu, Başkan Ataç’ı çalışmalarından ötürü tebrik etti.

Mustafa Destici taziyeleri kabul etti Mustafa Destici taziyeleri kabul etti

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kentimizi ziyaret eden İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, Kocaeli Kırım Türkleri Derneği eski Başkanı Suavi Oktay, Kocaeli Sekalılar Dernek Başkanı Münir Savaşoğlu ve beraberindekiler ile buluştu. 35 kişilik heyet Başkan Ataç ile bir araya gelirken, Tepebaşı Belediyesi’nin projelerini de öğrenme şansı buldu. Konuklar ayrıca Tepebaşı Belediyesi’nin pandemiden dolayı yaşamını yitiren sağlık çalışanlarının isimlerini ölümsüzleştirmek üzere hayata geçirdiği Varlığınız Sağlığımız Anıtı’nı da yerinde görme imkanı buldu.

Başkan Ataç’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eden heyet, Sukurusu Uygulama Merkezi’ni de ziyaret etti. Başkan Ataç da konuklarına teşekkür ederken buluşma, günün anısına çektirilen fotoğraf ile son buldu.