‘Farklı zamanlarda’  sanatseverlerle buluştu ‘Farklı zamanlarda’ sanatseverlerle buluştu

 

İlk olarak CHP Sarıcakaya İlçe Başkanı Sema Yavuz, yönetim kurulu üyeleri ve belediye başkan aday adayı Ahmet Dinçer, Başkan Büyükerşen’i makamında ziyaret etti.  Yavuz, yönetim olarak yaptıkları çalışmalardan bahsederek Büyükerşen’e nazik misafirperverliği ve destekleri için teşekkür etti. Büyükerşen de konuklarına teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretler kapsamında Karatepe Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Salim Erginyer ve yönetim kurulu üyeleri Büyükerşen ile bir araya geldi. Erginyer, Büyükerşen’in Eskişehir ve Türkiye için çok önemli bir değer olduğunu belirterek misafirperverliği için teşekkür etti. Büyükerşen de sivil toplum örgütlerinin önemine dikkat çekerek nazik ziyaret için teşekkür etti.

Bir diğer ziyarette ise KESK’e bağlı Tüm Bel Sen’in 8’inci Eskişehir Olağan Genel Kurulu ile başkanlığa seçilen Gerçek Bilyaz İzgü ve yönetim kurulu üyeleri Büyükerşen ile görüştü. Yeni yönetimini tanıtan ve yapacakları çalışmalardan bahseden İzgü, Başkan Büyükerşen’e nazik misafirperverliği için teşekkür etti. Büyükerşen de İzgü ve yönetim kuruluna çalışmalarında üstün başarılar diledi.

Günün son ziyaretinde ise Tüm Emeklilerin Sendikası Eskişehir Şubesi Başkanı Nalan Karagöz, yönetim kurulu üyeleri ile sendika üyeleri Başkan Büyükerşen ile makamında bir araya geldiler. Karagöz, emeklilerin büyük bir ekonomik sıkıntı içerisinde olduğunu belirterek emeklilerin sesini duyurabilmek için yoğun bir şekilde çalışmaya devam ettiklerini ifade etti. Büyükerşen de misafirlerine nazik ziyaret için teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Ziyaretler karşılıklı görüş alışverişi sonrası çektirilen fotoğraflarla tamamlandı.

Editör: Mustafa YILDIRIM