Cumhuriyet Halk Partisi Diyarbakır İl Başkan Yardımcıları Av. Mehmet Berk Gazeteci Mahmut Oral, Av. Mahmut Şevketoğlu, 6 Şubat’ta meydana gelen deprem felaketi sebebiyle Büyükşehir Belediyesinin ve Eskişehirlilerin bölgeye sağladığı destekler sebebiyle Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

Diyarbakır CHP İl Başkan Yardımcıları Av. Mehmet Berk, Gazeteci Mahmut Oral ve Av. Mahmut Şevketoğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret etti. Başkan Büyükerşen’e Kahramanmaraş merkezli deprem sebebiyle Diyarbakır ilinde yaşananlar hakkında bilgi veren Gazeteci Mahmut Oral, bölgede mesleğini devam ettirebilecek olan meslektaşları için dizüstü bilgisayar, kamera, fotoğraf makinesi gibi iletişim araçlarının temini konusunda yardım istedi.

Diyarbakır CHP İl Başkan Yardımcıları Gazeteci Mahmut Oral, Av. Mehmet Berk ve Av. Mahmut Şevketoğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e Diyarbakır İl Başkanı Abdullah Atik adına Eskişehir’in Diyarbakır’a yardımları için şükranlarını sunan plaketi takdim ettiler.

Editör: Mustafa YILDIRIM