Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sivrihisar Belediye Başkanı Habil Dökmeci ile bir araya geldi. Dökmeci, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yeniden Başkanlığa seçilen Başkan Ataç’a hayırlı olsun dileklerini iletirken Başkan Ataç da 74 yıl aradan sonra Sivrihisar’ın CHP’ye katılmasında emeği olan Dökmeci’yi tebrik etti.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Sivrihisar Belediye Başkanı Habil Dökmeci, Sivrihisar Belediyesi Meclis Üyelerini ve CHP Sivrihisar İlçe Yönetimini makamında ağırladı.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde vatandaşın teveccühü ile yeniden Başkanlığa seçilen Başkan Ataç’ı tebrik eden Dökmeci, “Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç’ın Türkiye’ye örnek birçok çalışması var. Bizler de başkanımızın 20 yıllık tecrübesini örnek alarak çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Başkanımıza yeni dönemde yapılacak projelerde başarılar diliyoruz” dedi.

Oyun oynamak değil, oyunu bozmak için! Oyun oynamak değil, oyunu bozmak için!

“CHP’li bir başkan hizmet edecek”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ataç, “Sivrihisar benim baba ocağım. 74 yıl aradan sonra Sivrihisar’a CHP’li bir başkan hizmet edecek. Ben ve ekibim deneyimlerimizi dileyen tüm belediyelerle paylaşmaya hazırız. Başkanlığa seçilen Habil Dökmeci’yi tebrik ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Editör: Mustafa YILDIRIM