Selin Atıcı İYİ Parti'den aday adayı oldu Selin Atıcı İYİ Parti'den aday adayı oldu

Yoğun katılımın olduğu programda konuşan Karabacak, "Öncelikle yaşamış olduğumuz deprem ve sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yaralarımızın en kısa sürede sarılmasını temenni ediyorum. Ayrıca bir ve beraber olduğumuz sürece bizi yenebilecek hiçbir güç ve kuvvetin olmadığını gösteren, destanlar yazdıran 18 Mart Çanakkale zaferi şehitlerimiz saygı ve minnetle anıyorum.

   14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak 28.dönem milletvekili seçimlerinin arifesinde son düzlüğe girmiş bulunuyoruz. Cumhuriyetin 2. Yüzyılının Cumhur ittifakının belirlediği, yönettiği politikalar ile şekillenmesi için dertlenen milyonlarca ülkücüden biri olarak inisiyatif alma kararı aldım. Yetiştiğimiz dünyayı anlama esnasında bize ışık tutan değerler kaynağımız; yuvamız ülkü ocaklarında rıza-ı ilahi için yaptığımız hizmetin yanında; Başbuğum Alparslan Türkeş’in diğer emaneti Milliyetçi Hareket Partimizde önümüzdeki hayati süreçte milletvekili aday adaylığı başvurumu ilan ediyorum.

   Biz gençlerin en demokratik, en rahat, en başarılı siyaset yapabileceği partimizde bu hayati dönemde ülkücü duruş olarak konum belirlemek benim için çok ama çok kolay oldu. Ve inancım tamdır ki 28.dönem milletvekili seçim sonuçlarına göre Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yüksek bir oyla seçilecek, partimizde parlamentoda yüksek bir sayıyla temsil edilecektir. Bu inanç ve duygularla biz gençlere tercih kolaylığı sağlayan, politikaları ile milli ve devlet odaklı yönetime vesile olan liderim Sayın Devlet Bahçeli’ye şükranlarımı sunuyorum. Bütün aday adayları ve dava arkadaşlarıma hayırlı olsun diliyor, başarılar temenni ediyorum.

Ne mutlu Türk’üm diyene. "