Yönetim Kurulu, Denetleme ve Disiplin Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen ilk toplantı sonucu görev dağılımı şu şekilde belirlendi: Yönetim Kurulu Başkanı: Rüştü Şentuna, Başkan Yardımcıları: Hakan Korkmaz, Güven Terzioğlu, İhsan Güler, Metin Torun, Genel Sekreter: Esra Turan, Sayman: Osman Karagöz, Denetim Kurulu Başkanı: Emre Demir Üyeler: Ayla Yöntem, Sali Duran, Disiplin Kurulu Başkanı: Faruk Oktaş, Üyeler: Nihat Ülgen, Mehmet Tunca. Gerçekleşen il toplantının ardından çalışmalarına başlayan yeni yönetim kurulu ilk projeleri ERİAD Gençlik Kurulu için kolları sıvadı.

Eskişehir ve Balkan Coğrafyası Arasında Yeni Köprü

Rumelili iş insanlarının genç potansiyelini Eskişehir’e katkı sağlamak için bir araya getiren Başkan Rüştü Şentuna, gençlik kurulu ile yeni projelere imza atacaklarını belirtti.  Görev dağılımı ile Başkanlığını Yasin Bakılan, Başkan Yardımcılıklarını Umut Akbaş ve Egemen Güler’in üstlendiği ERİAD Gençlik Kurulu yapılanma çalışmasının ardından projelerini hayata geçirmeye başlayacak.

Gençlik Kurulu Başkanı Yasin Bakılan, kurul ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “ERİAD ailesinin gençleri olarak, bu güzel aileye ve şehrimize nasıl katkı sağlarız düşüncesiyle çıktığımız yolda üyelerimizden aldığımız destekten dolayı mutluyuz. Ülkemizin göz bebeği şehirlerinden olan Eskişehir ile Balkan coğrafyası arasında, değişen dünyayı anlayan, bu doğrultuda üreten genç iş insanları olarak yeni bir köprü kuracağız. Bu dinamik yaklaşıma destek veren ve heyecanımızı paylaşan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.