Oyunların gelişmesi ile birlikte oyuncuların oyundan bekledikleri gelişmeler de değişmektedir. Oyun yapımcıları oyuncuların bu talebine karşılık olarak sürekli yeni içerikler ile oyuncuların karşılarına çıkmaktadırlar. 

instagram Keşfete Düşme - Keşfete Düşme Etiketleri instagram Keşfete Düşme - Keşfete Düşme Etiketleri

Oyunlarda, oyuncuların faydalanmaları için özel olarak çıkarılan içeriklerden bazıları da özel para birimleri ile satılmaktadır. League of Legends’da özel içeriklerin satışı yapılan para birimi ise Riot Points’dir. Riot Points ile oyun içerisinde şampiyonları, kostümleri ve diğer oyun içi eşyaları satın alabilirsiniz. Böylece herkes tarafından kolay bir şekilde erişilmeyen eşyaları satın alabilir ve oyunda farkınızı koyabilirsiniz.

Tabi ki bahsettiğimiz bu LoL RP, gerçek para ile satılmaktadır. Bu durumda oyuncular hem istedikleri içeriklere sahip olabilmekteler, hem de gerçek bir para ile Riot Points elde ettikleri için oyun yapımcılarına maddi olarak katkıda bulunmaktadırlar. Bu şekilde hem oyunun devamlılığı sağlanmakta hem de oyuncular oyun zevklerini katlamaktadırlar.

Peki LoL RP en ucuz ve güvenilir bir şekilde nereden alınır? Bildiğiniz üzere hem LoL’ün direkt kendisinden hem de anlaşmalı e-pin sitelerinden Riot Points satın alabiliyoruz. Ancak e-pin sitelerinden aldığımız zaman anlaşmalı oldukları için çok daha ucuza yani aynı paraya daha fazla RP satın alabiliyoruz. Makalemizin devamında sizlere güvenilir ve uygun fiyatlarla RP satışı yapan sitelerden birisi olan Kopazar.com’dan bahsetmek istiyoruz. Kopazar’dan ucuz RP nasıl alınır?

Kopazar’dan RP Nasıl Alınır?

Öncelikle Kopazar’ın LoL Riot Points sayfasına giriş yapıyoruz ve buradaki seçeneklerden hangisini almak istediğimizi ve bunun için ne kadarlık bir bakiye yükleme işlemi yapmamız gerektiğinin tespitini yaptıktan sonra:

Yoksa Kopazar.com’a üyelik oluşturuyoruz ve hesabımıza giriş yapıyoruz.

Hesabımıza giriş yaptıktan sonra Kopazar.com’a alacağımız LoL RP miktarı için gerekli olan bakiye yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bakiyemizi de yükledikten sonra LoL RP satış sayfasına geliyoruz, almak istediğiniz RP paketinin yanında bulunan “Satın Al” butonuna basarak alışverişimizi tamamlıyoruz.

Alışverişimizi tamamladıktan sonra sitenin bizi yönlendirmesi ile LoL RP kodumuzu alıyoruz.

Ardından yine LoL RP satış sayfasında bulunan yönergeleri takip ederek RP kodumuzu hesabımıza tanımlıyoruz.

Evet, Kopazar’dan RP satın almak işte bu kadar kolay! Sizler de bu adımları takip ederek uygun fiyatlarla Riot Points sahibi olabilirsiniz. RP kodunuzu hesabınıza tanımladıktan sonra hemen harcamaya başlayabilirsiniz!

Hızlı ve Anında Teslim Riot Points Kopazar’da!

Uygun fiyatlarla ve anında teslimat avantajıyla Kopazar’dan Riot Point’lerinizi satın alabilirsiniz ve bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Kopazar’ın hızlı teslimat avantajı ile neredeyse 5 dakika içerisinde tüm işlemlerinizi gerçekleştirerek, hemen RP’lerinizi harcamaya başlayabilirsiniz. Kopazar’da sadece Riot Points değil, daha birçok oyunun uygun fiyatlı e-pinlerini bulabilirsiniz!


Kopazar’dan LoL RP alırken veya başka bir ürün satın alırken, diğer alışverişlerinizde kullanabilmek üzere bonus kazanıyorsunuz! Bu bonusları da biriktirerek, bir sonraki alışverişlerinizde zaten uygun fiyatlarla alırken bir de bonuslardan faydalanarak ekstra uyguna e-pin sahibi olabilirsiniz. Gördüğünüz üzere Kopazar sizlerin her yönden bütçenize katkıda bulunuyor. Hemen Kopazar.com’u ziyaret et ve sen de bu avantajlardan faydalanarak alışveriş yap!