Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, Eskişehir Fatih Fen Lisesi Mun Kulübü (Model Birleşmiş Milletler) öğrencileri ve danışman öğretmeni Reyhan Bilgili’yi ağırladı.

Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Öğrenci Merkezi Salon 2016'da gerçekleştirilen Eskişehir Fatih Fen Lisesi Model Birleşmiş Milletler Konferansı ''EFFLMUN 22'' ile ilgili bilgi veren öğrenciler, Ünlüce’ye etkinliğe verdiği destek nedeniyle teşekkür etti.

Reyhan Bilgili, 3 gün boyunca 12 oturumun gerçekleştiği konferansta, il içi lise seviyesindeki 13 farklı okuldan öğrenciler ve danışman öğretmenleriyle birlikte 350 katılımcının yer aldığını vurguladı.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce de, Bilgili ve öğrencileri etkinlik için gösterdikleri çaba nedeniyle kutlarken, eğitime ve bilime olan desteklerinin her zaman süreceğini kaydetti.

Ziyaret sonunda Bilgili ve Fatih Fen Lisesi öğrencileri etkinliğe sunduğu destek nedeniyle Genel Sekreter Ünlüce’ye teşekkür plaketi takdim etti. Ziyaret çektirilen fotoğraf ile sona erdi.

Editör: Mustafa YILDIRIM