Sağlık çalışanları için scrubs, yani ameliyat kıyafetlerinin yanı sıra bone ve maske gibi aksesuarlar da gereklidir. Medikaldolap sitesi kadın ve erkek doktorlar için birbirinden farklı şekilde tasarlanan göz alıcı ürünlerini siz değerli müşterileri için satışa çıkarıyor. Müşteri memnuniyeti medikaldolap sitesi için daima ön plandadır.

Scrubs Tekstili Sektöründe Öncü Site

Medikaldolap.com sitesinde yer alan scrubs modelleri son zamanlarda tekstil sektöründe ön plana çıkıyor. Kalitesi ve uygun fiyatından ödün vermeyen sitede yetişkinler için pek çok scrubs modelleri yer alıyor.

Kategoriler Seçeneği İle Dilediğiniz Ürünü Görüntüleme İmkanı

Sitenin sol üst köşesinde yer alan kategoriler seçeneğine baktığınızda, hemen altında yer alan ürün isimlerinden dilediğinize tıklayarak sizin için gerekli olan kıyafet veya aksesuarlardan satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün üzerine tıklayarak daha önce çeşitli açılardan çekilmiş fotoğraflarını yakınlaştırabilirsiniz.

Desenli Bone ve Maskeler

Bir ameliyathanede olmazsa olmaz olan ürünlerden birisi de hiç kuşkusuz maske ve bonelerdir. Sitede satışa sunulan bu aksesuarlar gereken hijyeni sağlamasının yanı sıra, gösterişli desenli modelleriyle de müşterilerini cezbediyor. Şık görüntüye sahip olan maske ve boneler arasında üzerinde hayvan figürleri olan modeller de yer alıyor.

Fiyata Göre Artan ve Azalan Şeklinde Karşılaştırma Yapın

Desenli scrubs, scrubs, tesettür scrubs ve aksesuarlar seçeneklerinden birine tıklayarak hemen alt kısımda yer alan fiyata göre artan veya azalan şeklinde karşılaştırma yapabilirsiniz. Fiyata göre azalan seçeneğine tıkladığınızda, ürünler yüksek fiyattan uygun fiyata doğru sıralanıyor. Aynı şekilde artan seçeneği ile fiyatlar uygun olandan başlıyor ve yüksek fiyatlara doğru sıralanıyor.

Ev Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Ev Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Uygun Fiyata Ameliyat Elbiseleri ve Aksesuarları

Sitede bulunan ürünlerin fiyatı genel olarak uygundur. Sade renkli scrubslar desenli ameliyat elbiselerine göre daha uygun fiyata satılıyor. Bunun dışında sitede yer alan birçok fırsat ürünü de bulunuyor. Sizler de bu ürünleri takip ederek daha uygun fiyata harika scrubslar sipariş edebilirsiniz.

İletişim ve Ödeme Yöntemleri

Sitede müşteri hizmetleri ve whatsapp canlı destek gibi iletişim seçenekleri yer alıyor. Ayrıca kredi kartı ve banka havalesi gibi ödeme yöntemleri bulunuyor. Sitede bulunan ürünler hakkında daha detay bilgi almak için iletişim ve banka hesap bilgileri kısmında yer alan numarayı arayabilirsiniz.