Halkımız geçim sıkıntısı çekerken, sığınmacılara ödemeler kabul edilemez Halkımız geçim sıkıntısı çekerken, sığınmacılara ödemeler kabul edilemez

 Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Millet Partisi Eskişehir İl Başkanı Mehmet Emin Özdemir’den boşalan il başkanlığına İbrahim Çelik getirildi.

Olağanüstü kongre yapıldı

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Millet Partisi Eskişehir İl Başkanı Mehmet Emin Özdemir’den boşalan başkanlığa İbrahim çelik seçildi. Hafta sonunda il binasında gerçekleşen olağanüstü İl kongresinde tek başkan adayı olan İbrahim Çelik kongreye katılan tüm delegelerin oyunu olarak Millet Partisi’nin Eskişehir il başkanlığına seçildi.

 Çelik’ten duygusal konuşma

Divan başkanlığını Osman Söğüt, divan kurulu üyeliklerini Hüseyin Demirok ve Nazmi Filiz’in yaptığı kongrede duygusal anlarda yaşandı. Özdemir’in vefatından sonra aynı zamanda il başkan vekili olarak da görev yapan Çelik üyelere seslenirken, “Merhum başkanımızdan kucaklaşarak başkanlığı devralmak isterdim ama nasip olmadı. Onu rahmetle ve minnetle anıyorum. Onun boşluğunu doldurmak çok zor, hepinizin desteğine ihtiyacımız var” diye konuştu.

Editör: Mustafa YILDIRIM