Yaz aylarında bütün Türkiye’yi yasa boğan orman yangınlarının yaşandığı bölgedeki ilk ve ortaokul öğrencileri için Şehir Koleji’nden öğrencileri ısıtacak hediyeler götürüldü.

Milas'ta tam 9 kırsal mahallede etkili olan ve 11 gün süren orman yangını bölgesinde bulunan Kısırlar İlk ve Ortaokulu öğrencilerine Eskişehir Özel Şehir Koleji veli ve öğrencilerinden mevsimsel soğukların etkili olduğu bugünlerde hem gönülleri hem de öğrencileri ısıtan bir proje ile destek geldi. Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Eskişehir Özel Şehir Koleji Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdür Hakan Gediktaş, öğrencileri ve velilerinin almış oldukları mont ve hediyeleri teslim etmek için Kısırlar İlk ve Ortaokulu’na gitti.

“Yok birbirimizden farkımız” adlı projeyle aynı yaştaki öğrencilerin birbirlerine destek olma ve paylaşma bilincini geliştirmek de istediklerine belirten Genel Müdür Hakan Gediktaş, “Minik yüreklere bir nebze olsun katkıda bulunduğumuz için mutluyuz” dedi. Ziyaret esnasında Kısırlar İlk ve Ortaokulunda eğitim gören tüm öğrencilere montları ve hediyeleri sınıflarında dağıtıldı.

Editör: Mustafa YILDIRIM