Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, kent içi trafiğin aksamaması için yürüttüğü gece çalışmaları kapsamında Gökmeydan Mahallesi Ulus Caddesi’nde asfalt onarım ve yenileme çalışmaları gerçekleştirdi.

 

Eskişehir Büyükşehir BelediyesiYol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin kent genelinde çalışmaları aralıksız sürüyor.

Bu kapsamdaGökmeydan MahallesiUlus Caddesinde gece boyunca aralıksız mesai yapan ekipler, asfalt onarım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. 9 Temmuz 20.00 – 10 Temmuz 08.00 saatleri arasında da araç trafiğine kapalı olacak bölgede çalışmalar sürecek.

Yetkililer daha sonra 10 Temmuz 20.00 – 11 Temmuz 08.00 ile 11 Temmuz 20.00 – 12 Temmuz 08.00 saatleri arasında 2 gün boyuncaKurtuluş Mahallesi Sarper Caddesi’nde yapılacak çalışma nedeniyle yolun trafiğe kapalı olacağını hatırlattılar. Yetkililer çalışma programı kapsamındailerleyen günlerde Maide BolelCaddesi, Altay Caddesi ve Kıbrıs Bulvarı’ndada çalışma başlatılacağını belirttiler.

Sokakta sürüler halinde gezen başıboş köpekler olmaz, olmamalı Sokakta sürüler halinde gezen başıboş köpekler olmaz, olmamalı

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri,“Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığımızcayapılacak çalışmalar nedeniyle sürücülerin alternatif güzergâhları kullanmaları önemle rica olunur. Ayrıca Temmuz ayı içerisinde şehrimiz diğer köprüler, ana cadde ve bulvarlarında da, gece çalışmalarımız devam edecek olup, trafik kapatma hususlarında çalışmalar öncesinde bilgilendirme yapılacaktır.” dediler.

Editör: Mustafa YILDIRIM