Yerinde çözüm odaklı hizmetleri ile firmamız su tesisatı konusunda değerli müşterilerinin mağdur olmadan hizmet almalarına olanak sağlıyor. Arıza tespiti ve montaj alanlarında pratik ve hızlı çalışmaları ile memnuniyetinizi odaklayan çalışanlarımız su tesisatçısı ararken, tam da beklentilerini karşılar nitelikte hizmet veriyor.

Günümüz modern teknolojileri kendi tecrübeleri ile birleştiren Avrupa Su Tesisatı profesyonel hizmet almanız için elinden geleni yapıyor. Makineli arıza tespiti ve tıkanıklık açma gibi konular sektörün en iyileri arasında yer alan firmamızdan soruluyor. Sizlerde evinizdeki su tesisatı kapsamına giren tüm cihaz ve donanımları uzman kadromuzun ellerine emanet edebilirsiniz.

İstanbul En İyi Su Tesisatçısı

Hizmet alanı çerçevesinde iddialı girişimleri ile su tesisatı bakım ve onarım çalışmalarını yürüten firmamız, İstanbul’un en iyi ve en yakın su tesisatçısı olmaya gayret ediyor. Suyun kullanım alanlarına en uygun şekilde ulaşmasını ve fonksiyonlarını yerine getirmesi için eksikleri ve arızaları gidermeye odaklı Avrupa Su Tesisatı ekibimiz, 7/24 çağrı merkezimizle istek ve taleplerinize anında dönüş yapıyor.

Fiziki anlamda çalışırken aynı zamanda da pratik zekasını devreye sokan tesisatçı çalışanlarımız su kaçağı ve tıkanıklıkları giderme konusunda profesyonel performans sergiliyor. Sadece ev ve iş yerleri için olmayan hizmetlerimiz kurumsal yapılarda da maharetini devreye sokarak herkes için faydalı işler ortaya koymak için mesai harcıyor.