Velp Scientifica laboratuvar cihazları ve çözümleri üreten bir şirkettir. Geniş ürün yelpazesi laboratuvarlarda kullanılan çeşitli işlemleri desteklemektedir.

Basketbolseverlere modern saha Basketbolseverlere modern saha

Velp Scientifica Geniş Ürün Yelpazesi

Velp Scientifica farklı hacimlerdeki numunelerin homojenleştirilmesi ve karıştırılması için çeşitli karıştırıcılar sunar. Sulu ekstraksiyon yöntemiyle bitkisel özlerin elde edilmesi için kullanılan cihazlardır. Bitkisel materyalin etkin bileşenlerini elde etmek için hassas kontrol sağlarlar.

Velp Scientifica çeşitli boyutlarda ve sıcaklık aralıklarında ısıtma blokları üretir. Bu bloklarlaboratuvarlarda reaksiyonların kontrol altında gerçekleştirilmesi için kullanılır.Velp Scientifica gıda endüstrisi için kullanılan besin analiz cihazları üretir. Örneğin nem analiz cihazları, yağ ekstraksiyon sistemleri ve gıda numunelerinin kimyasal bileşenlerini belirlemek için kullanılan diğer cihazlar mevcuttur.

Velp Scientificaotomatik ve manuel titratörlerin yanı sıra potansiyometrik ve kolorimetrik ölçümleri gerçekleştirmek için gerekli ekipmanları da sunar. Bu titratörler asit-baz titrasyonları, kompleksometri ve redoks reaksiyonları gibi birçok analizde kullanılır.

Velp Scientifica'nın geniş ürün yelpazesinde daha birçok laboratuvar cihazı ve çözümü bulunmaktadır. Şirket laboratuvarlarda analitik çalışmaların yapılmasını kolaylaştıran, güvenilir ve yenilikçi ürünler sunmayı amaçlamaktadır.