KOSGEB Eskişehir İl Müdürü Tarık Yılmaz MÜSİAD’ ı ziyaret ederek KOSGEB destekleri konularında üyelere bilgilendirme yaptı.  

 KOSGEB Eskişehir İl Müdürü Tarık Yılmaz Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesini ziyaret ederek MÜSİAD Eskişehir Yönetimi ve Dernek üyeleri ile “Kahvaltı Programı, KOSGEB Destekleri Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı” nda bir araya geldi. Derneğimizi ziyaretlerinde MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

KOSGEB Eskişehir İl Müdürü Tarık Yılmaz; “Yatırım, Üretim ve İstihdama’ a yönelik verilen KOSGEB Devlet Destekleri, Hibe ve Teşvik ile ilgili MÜSİAD üyelerine bilgilendirmelerde bulunduk. Sanayicimize, esnafımıza, İş kurmak isteyen girişimcilere  KOSGEB imkanlarından faydalanması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceklerini belirtti. Yılmaz, Gösterdikleri misafirperverlikleri için MÜSİAD Eskişehir Şubesinin Değerli Başkanı Duman ve Yönetimine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

KOSGEB’ in çok önemli görevler üstlendiğini belirten MÜSİAD Eskişehir Başkanı Duman, “KOSGEB Devlet Teşvikleri ile Sanayicimize, esnafımıza, İş kurmak isteyen girişimcilere büyük katkı ve  önemli destekler sağlıyor. KOSGEB İl Müdürü Tarık Yılmaz ile KOSGEB destekleri konularında istişarelerimiz oldu, fikir alışverişinde bulunduk. Bu nazik ziyaretlerinde üyelerimize yaptıkları bilgilendirmelerden dolayı Sayın Yılmaz’ a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum, KOSGEB İl Müdürü Tarık Yılmaz’ın Eskişehir’e kazandırdığı Projelerden ve yaptığı işlerden dolayı çok memnun olduklarını ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Editör: Mustafa YILDIRIM