Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi Hollandaca Atölyesi düzenleyecek Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi Hollandaca Atölyesi düzenleyecek

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir’de faaliyet gösteren cami derneklerinin yetkilileri ile görüşmeyi sürdürüyor.

Başkan Ataç son olarak Şirintepe Mahallesi’nde yer alan Şirinyer Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği üyeleri ve cemaatiyle bir araya geldi. Yoğun katılımla gerçekleşen buluşmada Başkan Ataç, vatandaşlar ile bol bol sohbet ederek istek ve taleplerini dinledi. Buluşmada konuşan Başkan Ataç, “20 yıldır belediye başkanlığı yapıyorum. Her fırsatta hemşehrilerimizle bir araya geliyorum. Bu süreçte dostluk ilişkileri ve aile bağı kurduk. Biz Tepebaşı olarak gerçekten büyük bir aile olduk. Ben ailem için elimden gelen her hizmeti yapmaya çalıştım. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğim” diye konuştu.

Mahalle sakinleri de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yapılan hizmetlerden ve camilerine verilen desteklerden dolayı teşekkür etti.

Editör: Mustafa YILDIRIM