Bugün de Resmi evraklarını hazırlayarak İlçe Başkanlığına teslim etti. Başkan Tepe artık resmi olarak 2024 Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinden Seyitgazi Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

Başvuru sırasında konuşan Başkan Tepe: " Göreve geldiğimiz andan itibaren "Herkesin Başkanı" sloganına yaraşır bir şekilde 51 mahallemizin tamamına hizmet verdik. Görev süremiz boyunca hiç kimseyi siyasi kimliğinden dolayı ötekileştirmeden her vatandaşımıza eşit hizmet imkanı sunduk. Yapmış olduğumuz tasarruf tedbirleri ve çalışma disiplini ile Belediyemizi yönetilebilir bir hale getirdik. 31 Mart 2024'de yapılacak olan yerel seçimlere ilk günden daha heyecanlı ve daha kararlı bir şekilde hazırız.

Kazım Kurt: “Biz yoksulun yanındayız” Kazım Kurt: “Biz yoksulun yanındayız”

Bu sebeple Seyitgazi CHP İlçe Başkanlığımıza yol arkadaşlarımızla birlikte 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için Aday Adaylık başvurumuzu resmi olarak gerçekleştirdik.

Tüm hemşehrilerimize gösterdikleri duyarlılık ve destekleri için yürekten teşekkür ediyorum. Partimize ve Hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun. " dedi.

Editör: Mustafa YILDIRIM