Ünlüce'den ilçelere geçmiş olsun ziyareti Ünlüce'den ilçelere geçmiş olsun ziyareti

MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir  Ramazan Bayramı mesajında, "Başı rahmet, ortası mağfiret sonu cehennem azabından kurtuluş olan on bir ayın sultanı Ramazan ayını uğurlamanın burukluğu ve hüznü içindeyiz. Bu maneviyâtı yüksek olan ayda nefsin terbiyesiyle birlikte, fiziki açlığın manevî doygunlukla telafi edildiği, amellerin halis niyetlerle tazelenip tahkim edildiği sabır ve tevekkülün ruhumuza sirayet ettiği bir aydır.

Yüce Allah tuttuğunuz oruçları, ibadetlerinizi, duâlarınızı dergâhı izzetinde kabul ve makbul etsin. Maneviyat ikliminin huzurlu günlerini geride bırakıp yarın Ramazan ayının mükafatı olan bayramı karşılayacağız. 

Kalabalık bayram sofralarında buluşalım büyüklerimizin ellerini öpelim, küçüklerimizi sevindirelim, sıla-i rahim yapalım. Bayram demek, barış ve kardeşlik demektir. Bayram demek, hatırlama, hatırlanma, heyecan ve huzur demektir. Unutulmasın ki, bayram vicdanlar arasında kurulmuş manevî bir köprüdür. Bu manevî köprüyü muhkem ve ayakta tutmak için bayramlaşalım, kırgınlıklarımıza, küslüklerimize bu vesileyle son verelim.

Bu vesileyle Türk-İslâm âleminin ve aziz Türk Milletinin Ramazan Bayramını en kalbî duygu ve dileklerle tebrik eder, sağlık, mutluluk, barış, huzur getirmesini temenni ederim.

Bayramınız bayram olsun.. Selâm, sevgi ve muhabbetle hayırlı bayramlar."

Editör: Mustafa YILDIRIM