Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'un yaptığı eleştirilere yanıt AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer'den geldi. Başkan Sezer sosyal medya hesabından videolu bir paylaşım yaparak AK Parti'nin Eskişehir'e kazandırdığı yatırımların videosunu paylaştı. Başkan Sezer yaptığı paylaşımda Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'a seslenerek aynı zamanda Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i de hedef aldı. AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi. "Sayın Kurt, 
Duydum ki bizden şehrimiz için geçen son 20 yılın hesabını soruyormuşsunuz. Birazdan izleyeceğiniz videoda sorunuzun cevabını alacağınızı umuyorum. Şimdi biz de sizden Odunpazarı'mız için boşa geçen son 10 yılın ve Eskişehiri'miz için heba ettiğiniz son 25 yılın hesabını soruyoruz ve cevabınızda #SabırsızlıklaBekliyoruz.

Evet, Büyükşehir Belediye başkanınızla birlikte oturun arkanıza yaslanın ve bir şehire nasıl hizmet edilmesi gerektiğini izleyin, öğrenin. Ufkunuzun açılması vizyonunuzun artması dileğiyle..." 

Depremde 45 bin vatandaşımızın hayatını kaybetme riski var Depremde 45 bin vatandaşımızın hayatını kaybetme riski var

Paylaşılan videonun tamamını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız. 
https://x.com/umitsezer26/status/1729168016842059971?t=nKEarW1B_3L2C5FmP1ipRQ&s=08

Editör: Mustafa YILDIRIM