Nolsalji ilgi odağı oldu! Nolsalji ilgi odağı oldu!

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, her Ramazanda olduğu gibi bu Ramazanda da dayanışma, birlik ve beraberlik duygusunu yaşatmaya devam ediyor. Yıl boyunca Erenköy Mahallesi’nde bulunan Aşevi ve Yıldıztepe Mahallesi Erdal İnönü Halk Merkezi Aşevi Yemek Dağıtım Noktasında her gün iki öğün 3 çeşit sıcak yemeği ihtiyaç sahibi vatandaşlarla paylaşan Odunpazarı Belediyesi, bu hizmetini Ramazan Ayında da sürdürüyor. 4 mahallede de 1000’er kişilik sabit iftar çadırları açan Başkan Kurt, ayrıca mahallelerde de iftar programları düzenliyor.

Başkan Kurt, iftarını 71 Evler Mahallesi’nde bulunan iftar çadırında yaptı. Oruçlarını 71 Evler’de kurulan Ramazan Çadırında açan vatandaşlar, verilen hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Kurt'a teşekkür etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kurt, vatandaşın halini hatırını sordu, uzun uzun sohbet etti. İftarını vatandaşlarla birlikte yapan Başkan Kurt, iftardan sonra da vatandaşlarla sohbet etmeyi sürdürdü. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Kurt, vatandaşın fotoğraf çektirme taleplerini de geri çevirmeyerek bol bol fotoğraf çektirdi.

Başkan Kurt, iftarın ardından mahallede bulunan kahveleri gezdi. Vatandaşlarla bir araya gelen, çay içip sohbet eden Başkan Kurt, vatandaşın taleplerini dinleyerek not aldı. Kahve ziyaretlerinde Başkan Kurt’a Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Talat Yalaz da eşlik etti.

Editör: Mustafa YILDIRIM