Arnik, “Asıl mesleğimiz lokantacılık hali ile hizmet sektöründe çalışan yüzbinlerce meslektaşımız gibi uzun çalışma saatleri ve fazladan mesaimizin olması fiilen  olarak okula gitmemize engel oluyordu.

Eskişehir Anadolu üniversitesinde yıllar sonra ikinci üniversite hayalimi gerçekleştirdim. Önce Anadolu Üniversitesi halkla ilişkiler ve tanıtım programını bitirdim. Ardından halkla ilişkiler ve reklamcılık Bölümünü yine aynı heves ve heyecan ile okudum ve mezun oldum.

Bugün almış olduğum  diplomamı sektördeki meslektaşlarıma ve esnaf teşkilatındaki ustalarımıza  hediye ediyorum  bu gururu hep birlikte paylaşacağız inşallah bizler sektör temsilcileri olarak sektördeki  meslektaşlarımıza bir kıvılcım olsun içlerinde bir damla bile olsa heves ve azim katabilmek için örnek olmasını temenni ediyorum.

 Cumhuriyetimizin 100. Yılında mezun olmanın anlam ve değeri ile yaşam boyu öğrenme sloganı ile hareket eden Eskişehir Anadolu üniversitesi Açıköğretim Sisteminin bir üyesi olmaktan gurur duyuyorum.  

Bizleri Anadolu üniversitesinde onurlandıran başta Anadolu üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Fuat Erdal'a ve Anadolu Üniversitesi yönetimine bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum.

Başkan Ataç: “Hizmet eden belediyeyiz” Başkan Ataç: “Hizmet eden belediyeyiz”

Prof. Dr. Fuat Erdal; “Bizim için en önemli husus bu. Eğitim konusunda Türk milletinin işçisiyiz, hizmetkarıyız.  Onlar var olduğu müddetçe, biz de var olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Editör: Mustafa YILDIRIM